♪ Koukněte se na záznamy z akcí 

1/8

​Café Práh - 17.6.2013

 

Minigalerie Plakátů

 

Prohlédněte si ve fotoalbu plakáty k mým koncertům

 

1/10

Místogalerie - 22.11.2012

Koncert byl famózní kombinací meditace hrou, kde místy bylo ticho, že by byl slyšet padat špendlík a aktivní dynamické hry, která budila diváky k pohybu.

 

Ukázka ze závěrečných minut koncertu...

​Trojkoncert ve Trojce

Zenové didgeridoo rozproudilo brněnské publikum! Čerstvá podzimní sklizeň skladeb v osobitém podání - zvuky dechu, zpěv a hlas, beatbox, brumle a dvě didgeridoo, vskutku to bylo vypuštění brněnského draka - oheň zapálení se vnesl do hudebních srdcí posluchačů.Listopadové vystoupení okrášlené elektronickými efekty sklidilo hromový potlesk a obtěžkalo "vstupní" klobouk.Tento koncert byl pro mě velkou inspirací. Plný podzemní sál skvělé kavárny Trojky mě podnítil k dalším koncertovým štacím :)

Čajovna Al Rira Opening

Umělecká produkce mé hudby k novému otevření čajovno-kavárny Al Rira v Ostravě, v měsíci říjen. Součástí byla nejen hra na didgeridoo a zpěv, ale i skladby na píšťaly a nazvučenou darbuku. 

Dokonalé akustické prostředí jsem dotvořil efekty a nechyběly ani improvizace s kolemjdoucími hudebníky... Akce probíhala za spolupráce Muzikohraní s.r.o.

http://www.muzikohrani.cz/2012/09/ziva-hudba-kavarna-al-rira-bar...

Čtyři dohody - předkoncertDesátého září jsem zářil před divadelním skvostem Čtyři dohody v Jablunkovském šapitó. Má hra byla složená především z volných sól na didgeridoo, nazvučených přes aparaturu - a to jak čistě tak zkresleně. 

Dynamický hudební projev místy zpestřený alikvótní flétnou jsem zakončil osobitě -  bubnováním na náustek australského nástroje spolu se zpěvem.

Následující divadelní představení bylo úchvatné, a bylo mi velkou ctí ho uvést :) Akce byla organizována sdružením http://www.veetmaya.cz/ a byla rázu benefičního.

Street art busking

Atypicky laděný koncert - v prostorách zastávky Jírova, také zvané Brněnské metro, proběhl ve středu 11. července přesně od 22.00, začátku nočního klidu.

Nabitá půlhodina nabídla rozličné kousky syrové hudby. Koncert byl doopravdy ukončen městskými strážníky; jak bylo předem s vtipem naznačováno.

Diváci se našli i mezi řadami čekajících - noční šalinu vynechali a přišli si poslechnouti...​​Tento hudební špektákl dostal punc jedinečnosti po tom, co byla zastávka Jírova "opravena" - na její zdi byla znovu nanesena nudná šeď, pro tentokrát chráněna kamerovými systémy.

​​

 

...A v dálavách času...

 

2012

Avatár - 30.5.  (Brno)

Čajovnička - 6.4. (Brno)

U Palečka- 5.4. (Brno)

Pandžáb - 8.2. (Ostrava)

Café Laundry - 1.2. (Brno)

Olomoucká Kratochvíle - 21.1. (Brno)

Čajovnička - 20.1. (Brno)

Zenový čaj v Písku - 15.1. (Písek)