© Dalibor Neuwirt - Rychlý kontakt: daliborneuwirt(zavináč)gmail.com - tel.: 777 486 705

D14, z.ú. Halasova 285, Lysice,  Jihomoravský kraj, Česko

číslo účtu 2901315949/2010

Taky máte rádi sušenky s čokoládou?

Používáním tohoto webu souhlasíte s po(u)žitím cookies.

Ochrana osobních údajůObchodní podmínky

  • YouTube - Gray Circle
  • Facebook Clean Grey
  • Instagram - Gray Circle

Petra Maršálková

make-up & beauty

Jsem moc překvapená, co se ve třech hodinách dá všechno zlepšit. Dýchání, postoj těla, barva hlasu... Odcházela jsem s vycvičenými hlasivkami, uvolněným tělem a větším sebevědomím ohledně svého hlasu.

Jan Heimer

divadelník

Dalibor mi ukázal, že můj hlas není tak slabý jak jsem si myslel. Cítím se teď mnohem uvolněněji. Vím jak má můj hlas znít a jak ho ze sebe dostat. Takže buď zním dobře a mám radost. Nebo to pošteluju, zním dobře a zase mám radost. Úžasná byla přátelská atmosféra! Navzájem jsme si dali prostor a pozornost abychom mohli shodit nepříjemné pocity z mluvení před celou skupinou. 

David Nedoma

IT

David Nedoma

IT

Zlepšení zpěvu, objevení vlastního hlasu, objevení nového druhu meditace, zvýšení sebevědomí, nové aktivity do života - tibetské bručení večer na uspání přítelkyně, která má s usínáním problémy

Radka Kolínová

Lektorka

Už se nestydím tolik jako před kurzem projevit se hlasem. Začala jsem se znovu ladit na zpěv, jako dítě jsem moc ráda zpívala. Oceňuji individuální zpětnou vazbu, co mám zlepšit, co mi jde. Sama jsem byla překvapená, že jsem schopná snadno vyloudit alikvotní tóny. Podpora od Tebe jako učitele byla fajn. Taky jsem se učila, že učit se dá s lehkostí a hravostí. A nebrat život zas tak vážně.

Eva Petrášová 

lektorka

Kurz byl neuvěřitelně příjemný a nácvik dýchání u mě odstartoval změny, což je asi ten nejlepší výsledek :). Vřele doporučuji.

Anna Buchtová

bankéřka

Vědomé dýchání. Rozcvičku a techniky jak dýchat spolu s tělem a být tady a teď. Daleko více, si uvědomuji, jak je dech důležitý. Po kurzu jsem vždy měla zbystřené smysly, bylo to krásné, víc jsem sledovala a vnímala svět okolo sebe, světla diod v mém bytě, odtékající vodu ve dřezu a když jsem si čistila zuby při otevřeném okně i hvězdy byly jasnější. Prohřívalo mi to tělo a zvědomilo mě to. Krásný zážitek.

Dagmar Huňáčková 

úřednice

Kurz jsem si opravdu užila, odnesla jsem si z něj hodně užitečných informací nejen o hře na didgeridoo, ale i o správném dýchání, a hlavně chuť opravdu každý den ty "tři" minutky si najít a učit se hrát.

Karel Král

IT

Dalibor probírá na kurzu všechny základy hry - od správného dýchání po hru na didge. Naučil jsem se nové zvuky, nové rytmy, jsem spokojený.